KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Emaljmålning 13272430
nr 1327 2430
Francesc Taltavull
(1933-2000), Sverige
Emaljmålning, Signerad, 35x25 cm
Francesc Taltavull, svensk bildkonstnär född 1933, död 2000.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 maj 2020
kl 18:16:14
14/5 08:52:13
100 kr
18/5 17:57:04
Francesc Taltavull
Läs mer om Francesc Taltavull